Netrapte zvířata,raději se podívejte na jejich fotky. Kde ? přeci tady na mém blogu. Přeji příjemnou zábavu přeje autorka zvířátko108

Listopad 2010

Kdo je Lady Gaga ?

28. listopadu 2010 v 21:18 | zvířátko108 |  stars
Tento článek je opsaný z katalogu Albatros.

Stefani Joanne Angelina Germonotta, více známá pod uměleckým jménem Lady Gaga,je americká zpěvačka,skladatelka a hudebnice stylu dance-pop/ electronica. Lady Gaga se narodila v březnu 1986, v New Yorku, v italské rodině.Když byla malou holčičkou zpívala písničky od Cyndi Lauper a
Michaela Jacksona. Od čtyř let se Lady Gaga učila hrát na klavír podle sluchu a v pubertě napsala svou první píseň.

V sedmnácti byla jednou z dvaceti lidí přijatých na prestižní školu Tisch School of Arts v New Yorku.

Jméno si udělala v New Yorku tanečním superhitem - Beautiful Dirty Rich-. Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantích převlecích , které vyžadují odvahu vzít si je vůbec na sebe. Ve dvaceti začala pracovat pro Interscope Records a byla požádána, aby psala písně pro hudební skupiny, jako jsou The Pussycat Dolls.

Po celý rok 2008 dokončovala Lady Gaga skladby pro své debutové album - The Fame-. Lady Gaga napsala všechny písničky a  zároveň si i sama nahrála většinu syntetických zvuků na albu. Také většina scénických kostýmů pochází s jejich tvůrčích nápadů.

 V listopadu 2009 Lady Gaga vydala re-edici albumu - The Fame-  pod názvem - The Fame Monster-. Je to dvoj-cédéčko : Jenda obsahuje všechny hity z alba - The Fame - a druhá část pod názvem - The Monster- obsahuje 8 zcela nových písniček. První videoklip z tohoto alba je k písni - Bad Romance-.

Uměleckým jménem odkazuje Lady Gaga na píseň - Radio Ga Ga - od skupiny Queen.  

Nová Rubrika

28. listopadu 2010 v 20:40 | zvířátko108 |  stars
Tenhle blog je o zvířatech-to víte. Teď je tu ale rubrika kde se budou přidávat články o slavných. Rozhovory a novinky budou ze zdrojů jako jsou např. dívčí časopisy ... atd. Víc tento blog ale bude o zvířatech.Pokud se vám tato rubrika nebude líbit - napište do komentářů .- Rubriku nezruším,ale přestanu do ní vkládat články. Rubrika zůstane z důvody , že by někoho zajímala. K tomu abych do rubriky přestávala vkládat články - nesmí se rubrika líbit alespoň třem návštěvníkům mého blogu TAK AHÓÓÓÓÓJ !!!!!!

Haf Haf !!!! Tak roztomilé!

15. listopadu 2010 v 17:10 | zvířátko108 |  pejsci
Líní
Zdříml si . Není to roztomilé ? co si o této fotce myslíš ? Napiš !!!!!

LPS

13. listopadu 2010 v 12:36 | zvířátko108 |  Zvířátka LittlestPetShop
lps
zvířátka Littlest Pet Shop. Ví o nich skoro každý. Proč jim nedát prostor na mém blogu ? Vždyť jsou to taky zvířata. Tondlecto jsou trojčátka pejsci.Littlest Pet Shop jsem zbírala a zbírám mám jich asi něco kolem 40ti.

Čičinka

13. listopadu 2010 v 12:31 | zvířátko108 |  kočky
čuči
Je tak roztomilá.